Náš tým

Lékaři

MDDr. Marek Malý

MDDr. Marek Malý

vedoucí lékař

MDDr. Marek Malý

vedoucí lékař

Absolvoval jsem obor Zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové. Věnuji se převážně mikroskopické stomatologii jak u dětských, tak dospělých pacientů. Specializuji se v různých odvětvích stomatologie, jako je např. záchovná stomatologie, protetická stomatologie, stomatochirurgie a implantologie. Rád se ve svém oboru vzdělávám, a pravidelně se tak účastním vzdělávacích akcí a kurzů, díky čemuž zdokonaluji své znalosti a dovednosti. Velmi kladu důraz na pravidelné preventivní prohlídky ve spolupráci s dentální hygienistkou. 

MDDr. Eva Bieliková

MDDr. Eva Bieliková

lékařka

MDDr. Eva Bieliková

lékařka

„Ráda vracím lidem úsměv“. V rámci praxe na lékařské fakultě jsem se podílela jako lektorka a školitelka na projektech Dentalalarm a Brusher – přednášky a nácvik dentální hygieny pro děti ve školkách a školách. V rámci popromočního vzdělávání neustále navštěvuji celou řadu odborných kurzů a přednášek, které mi umožňují učit se stále nové věci zaměřené na estetickou stomatologii, endodoncii a protetické ošetření. Díky tomu přináším nejmodernější postupy právě svým pacientům. Všechny zákroky provádím pomocí lupových brýlí, které mi umožňují soustředit se na ty nejjemnější detaily. Svým pacientům se vždy snažím vytvořit co nejpříjemnější prostředí, aby se cítili pohodlně, a opadly tak veškeré obavy. Samozřejmostí je pro mne bezbolestné ošetření, trpělivost a váš maximální komfort.

MDDr. Dominika Krajčová

MDDr. Dominika Krajčová

lékařka

MDDr. Dominika Krajčová

lékařka

Po absolvování 1. LF UK v Praze jsem svou kariéru započala v AGEL Stomatologickém centru. Zaměřuji se zejména na konzervační a protetickou stomatologii. Informovanost pacienta a jeho maximální komfort při stomatologické péči jsou pro mě absolutní prioritou. Pacienti na mě oceňují velmi jemný přístup a preciznost. Se svými pacienty překonávám i zdánlivě neřešitelné problémy a svým lidským přístupem se mi daří zbavit je všech obav. Smysl pro humor a pohoda při práci je nám se sestřičkou vlastní. Ráda se učím novým postupům a trendům v oblasti zubního lékařství a neustále se vzdělávám. Svůj volný čas trávím nejraději na horách. V zimě aktivně lyžuji, v létě se věnuji jak vysokohorské turistice, tak i běžným procházkám v přírodě. Velmi ráda také cestuji, poznávám nové země a jejich historii.

dr. Oleksiy Bilous

dr. Oleksiy Bilous

lékař

dr. Oleksiy Bilous

lékař

Své studium v oboru Lékař – Stomatolog jsem dokončil v roce 2003 na Donetské státní Lékařské Univerzitě na Ukrajině. Mou specializací je protetická a záchovná stomatologie. Taktéž jsem absolvoval stáž na Implantologii ve Švýcarsku a následně jsem úspěšně složil aprobační zkoušku na Univerzitě Karlově. Zaměřuji se především na kompletní rehabilitaci chrupu, implantaci, protetiku, estetickou stomatologii, estetické keramické fasety, mikroskopickou stomatologii a chirurgii. Ke svým pacientům přistupuji vždy profesionálně a s empatií, jsem expert na složité případy a nic mě nepřekvapí.  

MDDr. Miroslava Kučerová

MDDr. Miroslava Kučerová

lékařka

Sestry a zubní instrumentářky

Tereza Částečková, DiS

Tereza Částečková, DiS

hlavní sestra
Šárka Jelínková, DiS.

Šárka Jelínková, DiS.

zubní instrumentářka
Michala Straková

Michala Straková

zubní instrumentářka

Dentální hygiena

Barbora Hledíková, DiS.

Barbora Hledíková, DiS.

dentální hygienistka

Barbora Hledíková, DiS.

dentální hygienistka

„Vtip, nadsázka a pohoda je velmi důležitou součástí času stráveného v ordinaci dentální hygienistky, kdy je v dnešní době bolestivé ošetření již minulostí." Své profesi dentální hygienistky se věnuji již 11 let a baví mě pořád stejně, jako když jsem do ordinace vstoupila poprvé. Nejraději se věnuji oboru parodontologie. Mou prioritou je předat pacientovi ty nejpodstatnější informace spolu s nadšením tak, aby sám pochopil nejen princip jeho onemocnění a léčby, ale také to, že každodenní péče o dutinu ústní je záležitostí, na kterou se může dokonce i těšit. Velkou radost mi dělají dětští pacienti, zvláště vzájemná spolupráce s jejich rodiči, kteří mají zájem o krásný a zdravý chrup svých dětí. Ve svém volném čase ráda sportuji, trávím čas v dobré společnosti s přáteli,  na koncertě, v divadle či galerii. Velmi ráda mám turistiku v naší zemi, ze všeho nejraději však cestuji do cizích zemí s batohem na zádech. 

Laboratoře

Eva Petrová

Eva Petrová

zubní technik

Administrativa

Simona Zacpalová

Simona Zacpalová

recepční
Denisa Stöckerová

Denisa Stöckerová

recepční