Dárkový poukaz

Dárkovým poukazem můžete obdarovat své nejbližší při jakékoliv příležitosti, od narozenin až po Vánoce. Jedná se tak o perfektní dárek pro kohokoliv.

Obchodní podmínky pro použití dárkového poukazu:

 1. Objednávka dárkového poukazu
  1. Dárkové poukazy lze objednat telefonicky, emailem či osobní návštěvou v zubním centru.
  2. Dárkové poukazy jsou vydávány v libovolné hodnotě nebo přímo na službu.
  3. Dárkové poukazy jsou vydávány osobně na naší pobočce AGEL Stomatologické centrum Praha na adrese Vladislavova 1390/17, Praha 1.
 2. Použití dárkového poukazu
  1. Dárkové poukazy je možné využít na všechny služby na naší pobočce AGEL Stomatologické centrum Praha na adrese Vladislavova 1390/17, Praha 1.
  2. Vystavené dárkové poukazy jsou evidovány.
  3. Dárkové poukazy jsou platné pouze v originálech, je zakázáno pořizovat kopie dárkových poukazů, padělání dárkových poukazů je trestné.
  4. Platnost dárkových poukazů je do 12 měsíců od data zakoupení, pokud není stanoveno jinak (do tohoto termínu je nutné provést min. objednání požadované služby na naší pobočce AGEL Stomatologické centrum Praha a tento termín následně využít).
  5. Cena dárkových poukazů je včetně DPH.
  6. Pokud hodnota Vámi vybrané služby překročí nominální hodnotu dárkového poukazu, bude jednoduše rozdíl doplacen v hotovosti nebo platební kartou.
  7. Pokud bude hodnota Vámi vybrané služby nižší, než je nominální hodnota dárkového poukazu, není možné vrácení rozdílu v hotovosti, ale je možné ji vyčerpat při dalších návštěvách na naší pobočce AGEL Stomatologické centrum Praha.
  8. Cena vybraných výkonů se řídí platným ceníkem, který je vyvěšen v čekárně.
  9. Dárkové poukazy není možné vyměnit za hotovost.
  10. Zakoupené dárkové poukazy se dají sčítat.
  11. Stane-li se, že platnost poukazu vyprší, poukaz bez náhrady propadá.